top of page

HAKKIMIZDA

Barmes Catering olarak yıllardır her türlü hazır yemek, catering, ziyafet ve organizasyonlarda faaliyet göstermekteyiz.  Barmes Catering üretim tesislerinde yapılan lezzetli yemekler, müşteri taleplerine göre en uygun koşullarda kendilerine ulaştırılıp ihtiyaçları karşılanır.

Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için bir telefon uzağınızdayız. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli ve sağlık dostu menüler, Barmes Catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında, usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan lezzetli ve sağlıklı tüm yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Misyonumuz

Daima en kaliteli ürünleri güvenilir ve vasıflı personelleri ile hijyenik ortamlarda hazırlayıp,

Doğru bir fiyat politikası ile güler yüzlü olarak sizlere sunmak, Müşteri-Tüketici memnuniyetini beklentilerin ötesine taşımaktır.

Vizyonumuz

Değerlerimizin dışına çıkmadan ürünlerimizi sizlere bugün olduğu gibi yarınlarda da taze ve sıcak şekilde sunmak, yemeklerimizi ulaşabildiğimiz tüm insanlara sunarak bu konuda sürekli aşama kaydetmektir.

iStock-493735242.jpg
iStock-637765812.jpg
bottom of page